FK Hate

Jak udržet svou pleť krásnou i ve vyšším věku

Pleť je pro všechny ženy velice důležitá.  Naši pleť vidí každý okamžitě, hned jak se na nás podívá.  Pleť by nás měla reprezentovat a je stejně důležitá jako naše vlasy.  Oblečení můžeme změnit ze dne na den, účes a barvu vlasů také, ovšem pleť je velice citlivá a nelze ji změnit k lepšímu hned, jakmile si uvědomíme nějaký problém. Pleť reaguje na změny velice pomalu a navíc tím pomaleji, čím starší jsme.  Pokud jsme si své pleti dříve vůbec nevšímali, budeme mít o to větší práci.
opalovací přípravky
V dětství mívá většinou pleť hezkou každý, což se ovšem mění v dospívání, kdy má téměř každý větší či menší potíže s akné. Tyto problémy většinou vymizí či se výrazně omezí s příchodem dospělosti. V mládí mívají ženy krásnou pleť a mají pocit, že se o ni nemusí starat. Výkyvy v kvalitě pleti bývají pouze krátkodobé – například po probdělé noci. S přibývajícími roky ovšem přibývají také problémy s pletí. Možná, že ne přímo problémy, nicméně na pleti je znát, že by si zasloužila trochu více péče.

Péče o pleť nemusí být vůbec finančně náročná. Mnohé testy výrobků nám dokonce ukázali, že některé levné výrobky ze supermarketů – pleťové krémy, masky apod., mohou být kvalitnější, než značkové výrobky ze speciálních obchodů. Je tedy velice dobré pečlivě vybírat a zkoušet, dokud nenajdete takový výrobek, který vám bude vyhovovat.
krém na obličej
Co dělá naší pleti dobře? Svou pleť nemusíme hýčkat jen drahými krémy. Stejně důležité pro naši pleť je například i dostatek tekutin, neměli bychom tedy zanedbávat svůj pitný režim. Pleť bude krásně vypnutá, hydratovaná a bude působit svěžeji.  
čištění pleti
A co dalšího můžeme pro svou pleť udělat?  A co bychom neměli nikdy zapomenout? Mnohé krásné ženy světa, modelky aj. se shodují na jedné důležité věci a tou je: čištění pleti. Vždy si večer nezapomeňte pečlivě odlíčit svou pleť, oči, případně dekolt. Je velice důležité, aby si vaše pleť mohla přes noc odpočinout od všech líčidel.

Jak udržet svou pleť krásnou i ve vyšším věku
5 (100%)1

Next Post

Previous Post

© 2019 FK Hate

Theme by Anders Norén